Online (uzaktan) diyet

Paylaş:

İstanbul dışında bir şehirde mi yaşıyorsunuz? Ya da farklı bir ülkede! Diyetisyen’e gidecek zamanınız mı yok? Ya da bütçeniz kısıtlı…Online diyet, tam size göre!

Online diyet danışmanlığı ile takip ettiğim danışanlarımın her biriyle başarı hikayelerine imza atıyoruz. Siz de ‘başarı hikayesi’ olmaya ne dersiniz?

9 Adımda Online Diyet Danışmanlığı Kapsamı:

1-Online diyet danışmanlığı için yaptığınız ödemenin dekontu elime ulaştıktan sonra size beslenme durumunuzu ayrıntılı şekilde öğrenmemi sağlayacak ‘renklidiyet beslenme bilgilendirme formu’ nu gönderiyorum.

2- Eksiksiz doldurduğunuz bu formu bana göndermenizin hemen ardından 24-48 saat içerisinde sizi telefonla arıyorum. Böylece ayrıntılı ilk görüşmemizi gerçekleştirmiş oluyoruz.

3- Telefon görüşmemizin hemen sonrasında 12 saat içinde size özel planladığım online diyet programınızı hazırlayıp; mail olarak veya watsapp üzerinden size ulaştırıyorum.

4- Size ilk diyet programınızı gönderdiğim tarihi başlangıç kabul ederek; her haftanın aynı günü, sabah aynı saatte, benzer kıyafetlerle, aynı tokluk düzeyinde ve sabit duran bir tartıda  kilonuza bakıp bana mail olarak yazmanızı rica

ediyorum.

5- Tartı bilginizi aldığım günün ertesi günü size özel planladığım 1 haftalık yeni online diyet programınızı mail yoluyla gönderiyorum (Program süresince toplamda 4 kez diyet planlıyorum).

6- Her yeni diyet programınızı planlarken; tüketmek istediğiniz ve istemediğiniz besinleri ve varsa farklı dönemsel durumunuzu (hastalık durumu, doğumgünü partisine katılma, düğün/toplantı/kutlama programı veya iş seyahati, dönemsel ödem şikayeti vb.) göz önünde bulunduruyorum.

7- Her hafta hedef bir kilo belirliyoruz; amacımız bu hedefe ulaşmak oluyor. Ve ulaşıyoruz da!

8-Programın sonunda(son diyet programını gönderdikten 1 hafta sonra) yaptığımız telefon görüşmesinde 1 aylık online diyet programının sonucunu değerlendiriyor; duruma göre yeni program için görüşme yapıyoruz.

9-Amacım; ‘verdiğimiz kiloların kalıcı olması ve beslenmenizde yaşam tarzı değişikliği yaratmak’ oluyor. Üstelik renkli ve sağlıklı beslenerek…

Online diyet danışmanlık süresi boyunca diyetinizle ilgili sormak istediğiniz herhangi bir şey olduğunda info@ipekagaca.com veya info@renklidiyet.com ‘dan bana ulaşabiliyorsunuz.

1 aylık online diyet programı: 450 TL (kdv dahildir)

(Kapsam: Programın başında ve sonunda olmak üzere 2 adet telefon görüşmesi, 4 adet online diyet, mail ve watsap haberleşmesi)

Paylaş:
Siz Yorumlayın Doktorumuz Cevaplasın
Benzer Yazılar